Energy star
  1. Úvod
  2. Vše pro zahradu
  3. Chovatelské potřeby
  4. Brunolie Emma, pelíšek pro psa, náhradní potah, možnost praní, protiskluzový, prodyšný, velikost L (100 × 30 × 90 cm)

Brunolie Emma, pelíšek pro psa, náhradní potah, možnost praní, protiskluzový, prodyšný, velikost L (100 × 30 × 90 cm)

Brunolie Emma pelíšek pro psa s náhradním potahem je ideální pro vašeho čtyřnohého přítele. Díky protiskluzovému materiálu a prodyšnému designu se váš pes bude cítit pohodlně a bezpečně. Velikost L (100 × 30 × 90 cm) je vhodná pro větší psy. Navíc je potah snadno směnitelný a praní v pračce je bez problémů.
EAN: 4260552211606
Brunolie Emma
Ověřit dostupnost
Značka: Brunolie
1 939

Odpočinek pro tvého chlupáče: náhradní potah na pelíšky pro psy Brunolie Emma zajistí, že postel tvého čtyřnohého miláčka bude vždy čistá a pohodlná.Díky našemu náhradnímu potahu Brunolie Emma bude pelíšek pro psa Emma v okamžiku jako nový. Snímatelný potah se dá stejně jako originální potah prát v pračce na 30 stupňů. Protiskluzová tkanina na spodní straně zabraňuje nechtěnému uklouznutí, takže nic nestojí v cestě prostopášný dovádění v útulném pelíšku.Náhradní potah Brunolie Emma je vhodný zejména jako doplňkový potah, aby si ho mohl pravidelně vyměňovat a prát – pelech tvého nejlepšího přítele zůstane tedy vždy čistý.