Energy star

Klarstein Hranatá nádoba s bambusovým víkem na skladování potravin, vzduchotěsná, se silikonovým těsněním, 10 × 20,5 × 10 cm, 3 × 1500 ml

Uchovávejte své potraviny svěže a snadno dostupné s Klarstein hranatou nádobou s bambusovým víkem. Tato vzduchotěsná nádoba se silikonovým těsněním má rozměry 10 × 20,5 × 10 cm a nabízí 3 oddělené prostory o kapacitě 1500 ml. Ideální pro organizaci vaší kuchyně a uchování potravin v bezpečí a čerstvosti.
EAN: 4260691831529
Klarstein Hranatá nádoba s bambusovým víkem na skladování potravin
Ověřit dostupnost
Značka: Klarstein
1 199

S kvalitní hranatou nádobou s bambusovým víčkem od společnosti Klarstein bambuswald můžete optimálně skladovat potraviny, protože zůstanou dlouho čerstvé. Krásné víčko vyrobené ze 100% bambusu je vzduchotěsné, takže uskladněné potraviny si dlouho zachovají své aroma. Díky silikonovému kroužku je vše uzavřeno extra vzduchotěsně. Víko je navíc odolné proti vlhkosti a má mimořádně dlouhou životnost, dóza od společnosti Klarstein bambuswald neovlivňuje chuť potravin a je odolná proti teplu i chladu. Skleněnou nádobu můžete dát bez víčka pro snadné čištění dokonce do myčky.Galerie kvalitního skla se zaoblenými hranami: hranatá dóza od společnosti Klarstein bambuswald bude ve vaší kuchyni stylovým akcentem a zásoby udrží čerstvé po dlouhou dobu!